وبلاگ

ارسال پیام از ایتا به بله

image
ایتا - 1402/02/06

ارسال پیام از ایتا به بله

با اتصال پیامرسان های داخلی به هم ، از این به بعد می توانید با نصب یکی از اپلیکیشن های داخلی ، به راحتی به مخاطبین خودتون درسایر اپلیکیشن های داخلی پیام بدهید

ارسال پیام از ایتا به بله

قبل از ارسال پیام از ایتا به بله بایستی با قابلیت اتصال پیام رسان ها آشنا شویم . به تازگی قابلیت اینترکانکشن یا همان اتصال پیام رسان های داخلی ، برای کاربران فعال گردیده است. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که این قابلیت چیست و چه کاربردی دارد .

ما در این مقاله شمارا با این اتصال پیام رسان های داخلی مهم آشنا میکنیم و به شما آموزش میدهیم تا چطور قابلیت اتصال پیام رسان ها را فعال نمایید ..

 

اتصال پیام رسان های داخلی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات چندی پیش وعده اتصال پیام رسان های داخلی را داده بود که سرانجام در 2 اردیبهشت وعده ایشان محقق گردید و چهار پیامرسان ایتا ، بله ، آی گپ و گپ به همدیگر متصل شدند .

بدین صورت دیگر نیاز نیست برای ارسال پیام و فایل های خود از مخاطب بپرسید که کدام شبکه مجازی داخلی را برروی گوشی خود نصب دارد.

مثلا اگر شما برنامه ایتا داشته باشید و طرف مقابلتان بله ویا دو پلتفرم دیگر اتصال شده از قبیل گپ و ای گپ ، به راحتی میتوانید پیام خود را از ایتا به بله ویا آی گپ و گپ مخاطب خود ارسال کنید .

به زودی این قابلیت به دو پیام رسان سروش پلاس و روبیکا نیز اضافه می گردد  .

این قابلیت منجر به تقویت پیامرسان های داخلی می شود .

 

آموزش ارتباط پیام رسان های داخلی

برای اینکه بتوانید از این قابلیت مهم استفاده کنید در وحله اول اقدام به  دریافت جدیدترین نسخه پلتفرم مورد نظر خود کنید  . می توانید مطلب دانلود برنامه ایتا با لینک مستقیم را در سایت همراه رایانه مطالعه نمایید .

در نسخه های جدید این چهار پیام رسان گزینه ای تحت عنوان " ارتباط با سایر پیام رسان ها " اضافه شده است که با فعال کردن آن می توانید از این قابلیت بهره مند شوید .

البته نکته مهم این است که اتصال در صورتی انجام می شود که مخاطبین شما نیز برنامه داخلی نصب شده بروی گوشی خود را به روز رسانی کرده و گزینه ارتباط با سایر پیام رسان ها را فعال نموده باشد .

همراه رایانه آموزش گام به گام و تصویری فعال سازی قابلیت اتصال پیام رسان های داخلی را به همراه کلیپ آموزشی ، برای شما عزیزان در نظر گرفته است .

چنانچه قصد متصل شدن به پیامرسان های داخلی را دارید ، از سایت همراه رایانه بازدید کرده و مطلب آموزش اتصال پیام رسان های داخلی و راه ارسال پیام از ایتا به بله را مطالعه فرمایید .

اگر در این زمینه مشکل یا سوالی دارید کافی ست شماره 345-0-907-909 را با تلفن ثابت و بدون کد شماره گیری نمایید تا کارشناسان مجرب همراه رایانه مشکلات شما را حل کنند و به سوالات شما پاسخ دهند .

همراه رایانه پاسخگوی شبانه روزی مشکلات وسوالات کامپیوتری و موبایلی شما عزیزان است .

لینک های محبوب

گردشگری ورامین

اخبار فن آوری و تکنولوژی

همراه رایانه

مشکل بروز رسانی ایتا

افزایش سرعت ویندوز کامپیوتر

اتصال موبایل به اینترنت کامپیوتر

 

دیدگاه ها

بیان دیدگاه

Captcha

کارشناسان ما
image
زهرا سادات شیرازی مدرک لیسانس
image
یلدا عبداللهی مدرک لیسانس
image
شقایق نوروزی مدرک لیسانس
image
کمیل سالاری مدرک لیسانس
image
محمد انوری مدرک لیسانس

hidden

©1398 - ساخته شده با ♡ و مقدار زیادی ☕ | طراحی و توسعه توسط پارس فرتاک